מכונות קפה אוטומטיות - כי בוקר טוב מתחיל עם קפה טוב !

אין על קפה של בוקר - מכונות קפה אוטומטיות בכול עסק - המהפכה כבר כאן 

הקפה הוא משקה המבוסס על אבקה המופקת מפולי צמח הקפה שנקלו ונטחנו. הקפה ידוע כמשקה מעורר בשל הקפאין שבו שהנו חומר ממריץ, וקרוב לוודאי שזוהי אחת הסיבות שהפכו את הקפה למשקה שמרבית מאוכלוסיית העולם מתחילה איתו את הבוקר.

מחברת משקר, הנחשבת לחברה המובילה בתחום התפעול של מכונות קפה אוטומטיות ומכונות לממכר מזון ומשקאות בישראל, מסבירים שמעבר להיותו משקה ממריץ, מחקרים רפואיים הוכיחו שצריכת קפה מתונה לא זו בלבד שאינה מזיקה אלא אף עשויה להיות בעלת השפעות מועילות למניעת מחלות שונות (כמו סוכרת מסוג 2 ושיגדון), למניעת דיכאון, לערנות גבוהה יותר ושיפור הזיכרון לטווח הקצר.

זאת ועוד, בקפה ישנם מרכיבים נוגדי חמצון המאטים את תהליך ההזדקנות וחומרים נוספים הגורמים לשרפת סוכרים גבוהה ותורמים לתחושת השובע.

מכונות קפה אוטומטיות

די בלחיצת כפתור אחת בלבד להכנת קפה איכותי, טעים וארומתי במיוחד

מחברת משקר מוסיפים שקפה טוב הוא כזה העשוי מתערובת של פולי קפה מובחרים, ושעברו תהליך קלייה, טחינה והכנה מוקפד ואיכותי. אם בעבר נדרשו ידע, מקצועיות וניסיון רב על מנת להוביל את הכנת הקפה לדרגה של אומנות, הרי שכיום, באמצעות מכונות קפה אוטומטיות, די בלחיצת כפתור אחת בלבד. זאת בתנאי שמדובר במכונות קפה אוטומטיות איכותיות!

מכונות אלו מסוגלות לספק כיום קפה איכותי, טעים וארומתי במיוחד, התואם בדיוק את טעמו האישי הספציפי של כל אחד, זאת להבדיל ממכונות הקפה מהדור הקודם, אשר סיפקו מוצר שהתאפיין בטעם תעשייתי כבד ובמגוון אפשרויות מצומצם.

מכונות הקפה המתקדמות עושות שימוש בתערובות קפה איכותיות במיוחד ומאפשרות שליטה על אופן הכנת הקפה, צורת הטחינה והחילוט, חוזקו וויסות הטמפרטורה והמינון של המים והחלב.

קומפקטיות יותר, חינניות יותר ושובות את העין והלב

מכונות קפה אוטומטיות כיום כוללות לרוב פונקציה המאפשרת ניקוי עצמי, ולעתים קרובות מכילות גם תא שאליו מתנקזות אוטומטית הפסולת ושאריות הקפה הטחון. זאת ועוד, מכונות הקפה בנות זמנינו שונות לחלוטין במראה ובעיצוב שלהן מאותן המכונות הזכורות לנו מפעם, שהתאפיינו במראה תעשייתי מאוד ותפסו מקום נרחב.

מכונות הקפה בימינו קומפקטיות וקטנות הרבה יותר, והן משווקות בשלל עיצובים חינניים השובים את העין והלב. במקומות רבים כיום ניתן לפגוש אותן, החל ממוסדות ממשלתיים וציבוריים רבים, כמו נמלי תעופה, תחנות רכבת ותחנות אוטובוס מרכזיות, וכלה במפעלים, בתי עסק ומשרדים פרטיים, מהסיבה שאין כמו כוס קפה איכותי להעלאת רמת הסיפוק של הנוכחים באותו המקום, בין אם מדובר בעובדים, ובין אם מדובר באורחים, לקוחות או ספקים.

חברת משקר מתמחה בייצור מכונות מזון ושתייה אוטומטיות.  על כל שאלה ובקשה הנכם מוזמנים לפנות אלינו או להשאיר את פרטיכם באתר וניצור עמכם קשר 

אולי יעניין אותך גם

להצבת מכונה ללא עלות

אנא מלאו פרטים
ונשמח לסייע

*
*
*