מכונות מזון אוטומטיות - הפתרון האידאלי בכל טיימינג ובכל מקום

מכונות מזון אוטומטיות על כול צעד ושעל - הפתרון של חברת משקר לעסקים

מכונות אוטומטיות לממכר כריכים, חטיפים ושתייה הפכו זה מכבר לחלק מהנוף האורבני, וניתן לפגוש אותן בכל מקום אפשרי, החל מקניונים ונמלי תעופה, ועד לבתי עסק, מפעלים ומשרדים ממשלתיים או פרטיים.

מכונות מזון אלו נחשבות לפתרון אידאלי למי שממהר ושאינו מעוניין לעמוד ולהמתין בתור המשתרך בקיוסק או בקפיטריה, וכן במקרים שבהם עולה הצורך לשהות במקום מסוים עם רעב לאוכל או תשוקה למשהו מתוק, דווקא בשעות בלתי שגרתיות שבהן החנויות בדרך כלל סגורות, כמו לדוגמה תחנות רכבת, בתי חולים וכיוצא בזה.

המומחים מבית משקר, חברה הנחשבת לענקית האוטומטים בישראל, מסבירים שמכונות מזון אוטומטיות כיום מציעות מגוון עשיר של וחטיפים מסוגים שונים, ולהבדיל מהסברה הרווחת, מדובר בכריכים טריים, טעימים, בריאים ומזינים.

מכונות מזון אוטומטיות

תקוע בתחנת רכבת בשעה מאוחרת וחייב להשתיק את הרעב ?

כיום נהוג להציב מכונות מזון אוטומטיות במקומות ציבוריים ופרטיים רבים, במטרה לספק לעובדים, המבקרים ועוברי אורח מזדמנים מזון טרי ואיכותי בכל שעה משעות היום, וכחלק משיפור השירות וחווית השהייה במקום.

מחברת משקר מוסיפים שמכונות אוטומטיות אינן מיועדות לשמש תחליף למזנונים, קיוסקים או בתי אוכל מסוגים נוספים, אך לעתים קורה שהמכונה האוטומטית לממכר מזון כריכים חטיפים או שתייה קלה וחמה מהווה את האופציה היחידה הקיימת במקום כלשהו.

לדוגמה, ישנם מקרים בהם אנו נאלצים לשהות ולהמתין זמן ממושך במקום כלשהו כמו בית חולים או תחנת רכבת, כשבשלב מסוים מתעורר בנו הרעב.

במידה והסיטואציה מתרחשת בשעה מאוחרת מוקדמת מידי, אזי נגלה שהכול עדיין סגור ואין כל דרך להשתיק את הרעב.

בתרחישים מעין אלו לרוב נבצר מאיתנו לעזוב את המתחם או שאנו מעדיפים שלא לעשות זאת, כשבנסיבות הללו, מכונות המזון הן הדבר הנכון, במקום הנכון ובטיימינג הנכון.

טריות המזון נשמרת בכל רגע נתון

מכונות מזון אוטומטיות מהדור החדש מצוידות בקירור פנימי וחיישן המווסת את טמפרטורה על מנת להבטיח שטריותו של המזון תישמר בכל רגע נתון. בנסיבות שבהן מתרחשת תקלה כלשהי באחת ממערכותיה של המכונה, מקבל המפעיל הודעת מערכת וניגש בתוך פרק זמן קצר לתקן תקלה זו.

מבית משקר מדגישים שבמידה וגמלה בלבכם ההחלטה להעמיד בשטח מכונה אוטומטית כלשהי, החל ממכונה אוטומטית לממכר כריכים וכלה במכונות לממכר משקאות חמים או משקאות קלים, אזי מומלץ לפנות אל ספק אמין, מקצועי ומוכר בתחום בלבד, היות ומדובר בשוק פרוץ, המאפשר לחובבנים לעסוק בו ללא פיוח ובקרה.

ספק אמין ומקצועי יוכל לייעץ בנוגע לסוג המכונה המותאמת ביותר להצבה במקום, ויהיה אמון על תקינותה של המכונה, אספקת התכולה ותחזוקתה השוטפת.

חברת משקר מתמחה בייצור מכונות מזון ושתייה אוטומטיות.  על כל שאלה ובקשה הנכם מוזמנים לפנות אלינו או להשאיר את פרטיכם באתר וניצור עמכם קשר 

אולי יעניין אותך גם

להצבת מכונה ללא עלות

אנא מלאו פרטים
ונשמח לסייע

*
*
*