האם כדאי להכניס לעסק שלי מכונות קפה אוטומטיות ?

כדי לשדרג את פינת הקפה כדאי להוסיף לה אופציות, ובשביל זה הכי טוב להציב במקום מכונות קפה אוטומטיות

הסטטיסטיקות מראות כי 90% מהישראלים שותים לפחות כוס קפה אחת ביום, ורבים מבעלי העסקים, גדולים וקטנים, תוהים האם כדאי להכניס לעסק מכונות קפה אוטומטיות, בנוסף על המטבחון או במקומו, או לוותר עליהן בכלל.

הצוות המקצועי של חברת משקר, החברה המובילה בישראל במכונות אוטומטיות למזון ושתיה, עוזר לכם לעשות את השיקול הנכון.

מסקנה ראשונה

פינת הקפה המשרדית היא, מצד אחד, מקום בו העובדים נפגשים מדי פעם ומעבירים כמה דקות גנובות של שיחה בטלה בזמן הכנת הקפה, ולעיתים גם אחרי שהקפה מוכן.

מצד שני, המחקרים מוכיחים כי המפגש החברתי סביב פינות הקפה או האוכל בצורה בלתי רשמית הוא כר פורה לרעיונות חדשים ולשיפור שיתוף הפעולה לטובת העסק.

מסקנה ראשונה: את פינת הקפה לא כדאי לבטל, אלא לשדרג בלבד, לנוחות העובדים ולטובת העסק.

מסקנה שנייה 

כדי לשדרג את פינת הקפה כדאי להוסיף לה אופציות, ובשביל זה הכי טוב להציב במקום מכונות קפה אוטומטיות, שיש בהן היצע מגוון של קפה איכותי, שולחנו וכסאות.    

מכונות אוטומטיות לקפה אינן המכונות הפשוטות של פעם, שמוציאות קפה מוזר בטעם כזה או אחר, אלא מכונות איכותיות, שיש בהן קפה אמיתי, שכולם ייהנו ממנו. 

מצא את ההבדלים

ישנם כל מיני סוגים של מכונות אוטומטיות לממכר קפה, וכדאי להתאים אותן למקום בו הן מוצבות: מכונות קפה למשרד קטן או גדול, מכונות קפה למוסדות, מכונות קפה למפעלים ומכונות אוטומטיות למקומות ציבוריים, שהן לא נושא המאמר הזה.שתיית קפה איכותי מעלה את רמת המרוצות של הנוכחים במקום, בין אם הם עובדים, לקוחות, ספקים או אורחים.

איזה קפה תשתה?

כאמור, מכונות קפה אוטומטיות בעידן המודרני מציעות קפה איכותי בלחיצת כפתור אחת. המכונות מציעות מספר אופציות, בהתאם לסוג המכונה, ובחלקן ישנה אפשרות לטחינת פולי קפה במקום, כדי להעניק לכם קפה איכותי כמו בבית הקפה הטוב ביותר.אספרסו, מקיאטו, נס קפה, הפוך עם חלב מוקצף, אמריקנו, שוקו, פרנץ' ונילה, ואפילו תה עם נענע כדי לא להפלות את מי שאינו רוצה קפה. מבחינתנו, המסקנה האחרונה והבלתי נמנעת היא שמכונות אוטומטיות לקפה הכרחיות בכל מקום.

חברת משקר מתמחה בייצור מכונות מזון ושתייה אוטומטיות.  על כל שאלה ובקשה הנכם מוזמנים לפנות אלינו או להשאיר את פרטיכם באתר וניצור עמכם קשר 

להצבת מכונה ללא עלות

אנא מלאו פרטים
ונשמח לסייע

*
*
*