כל מה שתופתעו לדעת על מכונות מכירה אוטומטיות במאה ה-21

כמה אנקדוטות מעניינות על מכונות מכירה אוטומטיות, שבוודאי לא ידעתם

ההתפתחות הטכנולוגית לא פסחה על עם האוטומטים והיום מכונות מכירה אוטומטיות אינן המכונות מהדור הישן שמכרו לנו בעיקר חטיפים, כריכים שטריותם הוטלה בספק וקפה דלוח, ששתינו בלית ברירה ובהיעדר אופציות אחרות.

מומחי חברת משקר מספרים כל מה שתופתעו לדעת על המכונות האוטומטיות של המאה ה-21. 

מכונות מכירה אוטומטיותמה כן יש במכונות המכירה האוטומטיות של היום ? 

המכונות האוטומטיות החדישות מציעות מזון טרי ובריא, חוץ ממכונות הג'אנק פוד הייעודיות כמובן, המכילות חטיפים ושתייה ממותקת, וחלקן אפילו טוחנות את פולי הקפה במקום, ומקציפות חלב טרי ממיכל קירור מיוחד. 

מכונות אחרות מוכרות חטיפי בריאות, מטרנה, ויש אפילו מכונות שמכינות טוסטים טריים ועוד. בירושלים ניתן למצוא מכונה אוטומטית לממכר ספרי דת, וביפן משתמשים במכונות למכירת כל דבר אפשרי.

וכמובן- בניגוד לעבר, אז היינו חייבים לשלם במזומן, מכונות הממכר האוטומטיות של היום מקבלות גם כרטיסי אשראי.

מקצועיות היא שם המשחק 

לכולנו קורה לא פעם שאנו נתקלים במכונות מכירה אוטומטיות תקולות. ובכן, ישנה דרך, לדעת מראש אם המכונה צפויה לגרום לכם לבעיות או לא, והאם במקרה של בעיה לא צפויה תקבלו שירות מקצועי:

אם המכונה מלוכלכת, שבורה או מתנדנדת, אם אין עליה מספר טלפון ברור לקבלת שירות, או שלא עונים למספר, סימן שכדאי לדלג על המכונה הזו ולחפש מכונה אוטומטית אחרת. ספק מקצועי ידאג לתחזוקת המכונה כראוי.

אנקדוטות

נסיים בכמה אנקדוטות מעניינות על מכונות מכירה אוטומטיות, שבוודאי לא ידעתם:

  • במכונות החדישות ישנה עינית שמזהה אם המוצר נפל או לא, כך שתוכלו לקהל פיצוי במקרה וכספכם נבלע ללא תמורה
  • המכונות הישנות היו אלקטרו מכניות, והיה קל מאוד לגנוב מהן, לכן בפתח היו מתקינים שוקר חשמלי שימנע את הגניבות.
  • הרבה פעמים יש בעיה עם קבלת מטבעות של שקל במכונות האוטומטיות, אך זו לא אשמת המכונות! ישנן מהדורות שונות של מטבעות שקל, שישנם הבדלים קטנים בזיהוי שלהם, ומכאן הבעיה בקליטתם.
  • מכונות רבות ברחבי הארץ כבר מכוילות לקבל שנקל.
  • המכונות האוטומטיות החדישות מצוידות בבקרים שונים המחוברים ישירות למפעיל, המעודכן בכל רגע נתון על מצב המלאי, איכותו ומצב המכונה כך שאין מה לחשוש ממזון שפג תוקפו.

חברת משקר מתמחה בייצור מכונות מזון ושתייה אוטומטיות.  על כל שאלה ובקשה הנכם מוזמנים לפנות אלינו או להשאיר את פרטיכם באתר וניצור עמכם קשר 

להצבת מכונה ללא עלות

אנא מלאו פרטים
ונשמח לסייע

*
*
*