מכונות מזון אוטומטיות כאמצעי למינוף ההצלחה העסקית

מכונות מזון במקום העבודה עשויה להקל משמעותית גם על העובדים וגם על המעסיק

ההתפתחויות הטכנולוגיות בעשורים האחרונים הובילה במקביל להתפתחות הענף של מכונות אוטומטיות לממכר מזון ומוצרים נוספים, וכיום זוכה התחום למינוף נרחב בקרב יזמים אשר קלטו את הפוטנציאל הנרחב הטמון בערוץ אטרקטיבי זה המהווה אמצעי נוסף בדרך להצלחה עסקית.

המכונה האוטומטית הראשונה, הייתה, למעשה, מכונה לממכר מסטיקים שפותחה בניו יורק בסוף המאה ה-19 ותופעלה באמצעות מטבעות. בהדרגה התפתחו גם מכונות אוטומטיות לממכר ממתקים, חטיפים וכריכים, וכן ממכר סיגריות, משקאות חמים וקלים ומכונות מזון לממכר מעדנים או מנות חמות.

המכונות האוטומטיות תופסות בשנים האחרונות תנופה רבה וניתן כיום להבחין בהן במוקדים רבים ברחבי הארץ כגון מוסדות ציבוריים, תחנות אוטובוסים, תחנות רכבת, בתי חולים, מקומות עבודה וכיוצא בזה.

מכונות מזון

היקפי המכירות כנגזרת של מיקום המכונות וסוג המוצרים המוצעים

אחת החברות המובילות בישראל לשיווק והפעלת מכונות אוטומטיות לממכר מוצרי מזון ומשקאות היא חברת משקר המתפעלת אלפי מכונות מזון אוטומטיות בכל רחבי הארץ. החברה הוקמה בשנת 1988 ומונה כיום צוות מקצועי של 130 עובדים מיומנים הפרוסים בכל רחבי הארץ ואמונים על תפעול ותחזוק המכונות האוטומטיות מהר החרמון שבצפון ועד למסוף טאבה שבדרום.

בין לקוחותיה של החברה נמנים בתי חולים, מוסדות להשכלה גבוהה, מתנ"סים, מפעלים ומקומות עבודה רבים, זאת בנוסף לבסיסי צה"ל, שב"ס, מג"ב, נתב"ג ומשטרת ישראל.

מנהלי השיווק מטעם חברת משקר מציינים שהיקפי המכירות בענף מושפעים משמעותית מסוג המוצרים המוצעים במכונות מזון אלו וממיקומן. על כן, חשוב להשכיל ולהציבן באזורים המתאפיינים בפוטנציאל למימוש עסקי גבוה ולהציע מוצרים איכותיים במחירים סבירים לצורך העלאת פוטנציאל המכירות.

הנאה ממגוון מוצרים רחב ואיכותי וחיסכון בזמן עבודה יקר

בין הפתרונות האוטומטים מבית משקר נמנות שתי מכונות מזון לממכר מעדני חלב ומוצרי מזון שאופטימליות להצבה במקומות עבודה ומקומות ציבוריים. אחת המכונות היא מדגם jofemar ספרד והאחרת מדגם merchant ארה"ב. מדובר חדישות ומתקדמות המאפשרות הנאה ממגוון מוצרים רחב ואיכותי הרבה ביותר, ובכך הן מספקות לצרכנים חווית רכישה ייחודית.

מחקרים שנעשו בתחום מראים שהתעסקות העובדים במזון עלולה לגזול מהם זמן יקר, בין אם הם נוהגים להזמין את האוכל ובין אם הם נוהגים להכינו במקום העבודה בעצמם. הצבת מכונות מזון במקום העבודה עשויה להקל משמעותית גם על העובדים וגם על המעסיק שחוסך באופן זה זמן עבודה יקר.

מכונות המזון החדישות מבית משקר מצוידות בחיישנים לוויסות הטמפרטורה בתוך המכונות, ובכך נשמרת טריותו של המזון. כמו כן, ניתן לשלוט על סוג המזון שבמכונות ולספק לעובדים אוכל מזין שאינו בהכרח ג'אנק פוד, חטיפים וממתקים. בתיאבון!

חברת משקר מתמחה בייצור מכונות מזון ושתייה אוטומטיות.  על כל שאלה ובקשה הנכם מוזמנים לפנות אלינו או להשאיר את פרטיכם באתר וניצור עמכם קשר 

אולי יעניין אותך גם

להצבת מכונה ללא עלות

אנא מלאו פרטים
ונשמח לסייע

*
*
*