למה כדאי להציב מכונות מזון בכל מקום עבודה

הצבת מכונות מזון אוטומטיות במקום העבודה יכולה להקל מאוד על העובדים

מחקרים שונים שנעשו בתחום מעידים על כך שההתעסקות של העובדים באוכל גוזלת מהם לא מעט זמן – להחליט מה אוכלים, מאיפה מזמינים, לבצע את ההזמנה וכו'.    מכונות מזון אוטומטיות

הצבת מכונות מזון אוטומטיות במקום העבודה יכולה להקל מאוד על העובדים ולספק להם מזון איכותי וטרי, ועל המעסיק, שזמן עבודה יקר מתבזבז עבורו.

הצוות המקצועי של חברת משקר, המובילה בישראל במכונות אוטומטיות למזון ושתיה, מסבירים למה כדאי לכל בעל חברה להציב מכונות אוטומטיות במקום העבודה.

חיסכון במקום הראשון

היתרון הראשון והברור להצבת מכונות אוטומטיות לממכר שתיה ומזון במקומות עבודה הוא החיסכון.

העובדים חייבים לאכול וחייבים לקבל זמן מוגדר לאכול בו בנחת, אך אין חובה לבזבז את הזמן הרב בארגון ההזמנות, או בזמן היציאה מהעבודה לקניית המזון.

כאשר ישנה התעסקות שלמה סביב האוכל זמן הברוטו שהנושא גוזל מכל עובד מתארך מאוד.

ישנה אפשרות, בעיקר בחברות גדולות, להחזיק קפיטריה או מטבח של ממש, אך גם כאן מדובר בעלויות גבוהות מאוד, בעוד השקעה קטנה והצבה של מכונות מזון יכולה לפתור את כל הבעיה.

מה יוצא לעובדים מזה ?

גם העובדים מרוויחים:

  • ניתן לשלוט על המזון שנמצא במכונות והם יכולות לספק אוכל מזין ואיכותי לעובדים, ולאו דווקא חטיפים, ממתקים וג'אנק פוד. 
  • המכונה פעולת כל הזמן ואין צורך להחליט מה אוכלים בצהריים כבר בעשר בבוקר, ולשבת לאכול בהכרח ב-12 אחרת האוכל יתקרר. מתי שאתם רעבים, אתם יכולים לאכול. 
  • ניתן להציב מכונות מזון המוכרות סוגים שונים של אוכל ולהגדיל את המבחר. 
  • הצבת כיסאות ושולחנות על יד המכונות, או לחלופין הצבת המכונות באזור האוכל, יכולה להפוך את המקום לאזור מפגש והפסקה פורה לעובדים.

דברים נוספים שכדאי לדעת

מכונות מזון חדישות מצוידות בחיישנים המווסתים את הטמפרטורה בתוך המכונות ושומרים על טריות המזון. האחריות על המזון היא בידי החברה המספקת את המכונות ובכל מקרה של חריגה או בעיה נשלחת הודעה אוטומטית לחברה ונציג מטעמה מגיע לתקן את הדרוש תיקון.

תדירות החלפת המזון במכונות היא גבוהה למדי, בעיקר כאשר מדובר במקום עבודה שיש בו כמה עשרות עובדים. בתיאבון!

חברת משקר מתמחה בייצור מכונות מזון ושתייה אוטומטיות.  על כל שאלה ובקשה הנכם מוזמנים לפנות אלינו או להשאיר את פרטיכם באתר וניצור עמכם קשר 

להצבת מכונה ללא עלות

אנא מלאו פרטים
ונשמח לסייע

*
*
*