מכונות מזון אוטומטיות לממכר כריכים

מתלבטים אם להציב במקום העבודה מכונות מזון ומכונות קפה אוטומטיות? אין כל ספק בנוגע לכך שהמכונות האוטומטיות לממכר שתייה ומזון מהוות פתרון אידאלי כשאנו ממהרים או כשאין בסביבתנו קיוסק או קפטריה שבהם ניתן לרכוש כריך ושתייה חמה או קלה.

המומחים של חברת משקר, הנחשבת לאחת מהחברות המובילות לשיווק והפעלת מכונות אוטומטיות, מסבירים שבניגוד לסברה הרווחת, המהפכה שמתחוללת בשנים האחרונות בכל הקשור לתזונה הנכונה הספיקה לחלחל גם לתחום המזון המהיר, וכיום ישנן מכונות אוטומטיות המציעות, בין היתר, גם כריכים בריאים ומנות חמות כתחליף או בנוסף לחטיפים, ממתקים ושתייה מתוקה.

מחברת משקר מציינים שבארצות הברית קיימת הנחיה להציב במוסדות חינוך מכונות לממכר כריכים כתחליף לחטיפים כחלק מהמלחמה בתופעת ההשמנה בקרב ילדים ובני נוער.

האלטרנטיבה האידאלית לצמצום הרגלי התזונה הלקויים והמזיקים

ההשמנה, כידוע, מהווה את גורם התמותה העיקרי בעולם המערבי. ההשמנה אחראית למחלות לב, סוכרת, סרטן ועוד מגוון רחב של מחלות בעיות רפואיות אחרות. חשוב להדגיש שה"ג'אנק פוד" שעליו נשענת תזונתם של אנשים רבים, ובפרט בני נוער וילדים, מבוסס בעיקר מפחמימות וסוכרים ודל בחלבונים, ויטמינים וסידן, תפריט שלעתים קרובות עשוי לעודד הפרעות קשב וריכוז ולהישגים לימודיים נמוכים יותר בקרב תלמידים וסטודנטים.

מכונות מזון אוטומטיות לממכר כריכים בריאים, שכוללים את כל אבות המזון, מהווים בארצות הברית את האלטרנטיבה האופטימלית לצמצום הרגלי התזונה הלקויים והמזיקים. מכונות המזון מצוידות בחיישן פנימי המווסת את הטמפרטורה, כך שהמזון שומר על טריותו בכל רגע נתון ולא מתרחש תהליך של חמצון.מכונות מזון אוטומטיות

הצבת מכונות מזון אוטומטיות במקום העבודה

מחברת משקר מוסיפים שבמידה ומתרחשת תקלה כלשהי במערכת הוויסות, במערכת הקירור או כל תקלה מסוג זה או אחר במכונת המזון, נשלחת למפעיל הודעה ואוטומטית, והוא מגיע בתוך פרק זמן קצר על מנת לתקן את התקלה. במידה ומצרפים אל הנתון הזה את העובדה שבמרבית הזמן, נהוג למלא את אותן מכונות מזון בכריכים חדשים כמעט מידי יום, אזי מובטח לכם מזון טרי ואיכותי ללא כל חשש.

כיום מוצבות מכונות מזון אוטומטיות לא רק במקומות ציבוריים כגון מוסדות חינוך, בתי חולים, תחנות רכבת ושדות תעופה, אלא גם במקומות עבודה רבים, החל ממפעלים תעשייתיים גדולים ועד למשרדים פרטיים קטנים, שכן, הצבתן במקום העבודה מקלה על העובדים וחוסכת זמן יקר הכרוך ביציאה מהעבודה לצורך רכישת מזון.

אולי יעניין אותך גם

להצבת מכונה ללא עלות

אנא מלאו פרטים
ונשמח לסייע

*
*
*