מכונות כריכים- מהפכת הבריאות

מכונות כריכים ומכונות חטיפים הם רק חלק קטן מהמגוון של חברת משקר

מכונות כריכיםאנו רגילים לקנות במכונות מזון אוטומטיות, חטיפים לא בריאים, ושתייה מתוקה. אנו רוצים להציג מהפכה בתחום המזון המהיר: מכונות כריכים.

מהן מכונות כריכים? במכונות לממכר מזון, שמים כריכים במקום ממתקים או מנה חמה. כך שהקונה אוכל כריך במקום ממתק. ההנחיה

בארצות הברית היא למכור כריכים במכונות בבתי הספר, במקום ממתקים לא בריאים.

מה היתרונות של מכונות כריכים על פני המכונות הרגילות?

ההשמנה, היא גורם התמותה מספר 1 בעולם. ההשמנה גורמת למחלות לב, סרטן, סכרת, ועוד. במכונות המזון הרגילות, יש מאכלים מזיקים לגוף. כאשר תלמיד רעב קונה חטיף במקום ארוחת צהריים, הגוף שלו ייהרס לאט לאט, ובגילאים מאוחרים בחייו, הוא יפתח סכרת, או בעיות רפואיות אחרות. 

גם כאשר תלמיד קונה מנה חמה, הוא לא מקבל את אבות המזון שהוא צריך, אלא רק פחמימות. מי שמבסס את התזונה שלו על ג'אנק פוד, יסבול ממחסור בחלבונים, סידן וויטמינים. מחסור זה גורם לבעיות קשב וריכוז אצל תלמידים, ולהישגים לימודיים נמוכים בקרב סטודנטים.

הדרך הכי טובה להוציא את הציבור מההרגל המזיק של הג'אנק פוד, היא לשים מכונות כריכים. בכריך, יש את כל אבות המזון לו הילד והמבוגר זקוקים. מומלץ לשים כריכים מקמח מלא. בכריך מקמח מלא, יש את כל אבות המזון: פחמימות, חלבונים, וירקות שמכילים ויטמינים. 

כאשר מאכסנים כריכים בתוך מכונת כריכים, אזי נשמרת הטריות של הכריך, ואין תהליך של חמצון. כאשר תלמידים וסטודנטים מבססים את התזונה על כריכים ולא על ג'אנק פוד, אזי אבות המזון שבכריך משפיעים לטובה על המוח, ומשפרים את הציונים וההישגים של התלמידים והסטודנטים. מוסדות שימכרו כריכים במקום אוכל מזיק, ייראו כיצד יעלמו לאט לאט בעיות קשב וריכוז בקרב התלמידים.

מכונות כריכים במקומות ציבורים ונגישים

חשוב מאוד ששבתי חולים יהיה אפשרות לקנות כריכים לאורך כל היום. המבקרים השוהים ליד מיטת החולה, זקוקים לארוחה מזינה, וכריך יקל עליהם מאוד. מוטב שחולים יאכלו כריכים בעת שיש להם רצון לנשנש. אכילת כריכים תספק לחולה את אבות המזון הדרושים לו. גופו של החולה יתחזק, ויהיה לו קל יותר להבריא ממחלתו.

אין לשלול לגמרי את מכונות החטיפים והשתייה הקרה. זהו צורך שלא ניתן למגר, אך חשוב לספק גם חלופות של כריכים וחטיפי אנרגיה בריאים עבור ציבור הצרכנים.

חברת משקר מתמחה באספקת מכונות מזון ושתייה ברחבי הארץ. לפרטים ושאלות צרו עימנו קשר, או השאירו את פרטיכם באתר.

להצבת מכונה ללא עלות

אנא מלאו פרטים
ונשמח לסייע

*
*
*