מדוע כדאי להציב מכונות מזון במוסדות וארגונים

מכונות מזון איכותיות יכולות להוות פיתרון טוב לחיסכון בזמן, כסף ומאמץ עבורכם, ועבור יתר העובדים בארגון שלכם. בנוסף, מעבר ליתרונות הברורים הללו, הצבת מכונת מזון בלובי של הבניין או לצדו, עשויה להיטיב גם עם בריאותם של העובדים. בארגונים ומוסדות רבים, קיימת בעיית נגישות למזון טרי ואיכותי. משום כך, בבתי ספר, בעבודה ואפילו בצבא, אנשים רבים נוטים להזניח את תזונתם, כאשר הם מתבססים על חטיפים וארוחות מוכנות מהירות כמקור הזנה עיקרי. הצבת מכונת מזון במקומות אלו, יכולה לשפר משמעותית את תזונתם של האנשים הפוקדים אותם.

הצבת מכונות מזון במוסדות ובארגונים

כאמור, גם בארגונים גדולים ומסודרים, אנשים רבים עלולים לסבול מתזונה לקויה עקב היעדר נגישות למזון טרי ואיכותי. על ארגונים אלו נימנים למשל:

צבא ההגנה לישראל

נהוג לחשוב כי לצבא ישנה מחויבות עליונה לדאוג לתזונתם הבריאה של כל חייליו. אולם, למצער, לא תמיד כל חייל יוכל לקבל בבסיסו את התזונה לה הוא זקוק. בבסיסים מרוחקים בעיה זו עשויה להיות בולטת במיוחד כאשר עקב בעיות לוגיסטיות ואחרות, החייל אינו מקבל ארוחות מזינות דיי הצורך. משום כך, חיילים רבים אינם מסתמכים על חדר האוכל בבסיס, כמקור הזנה בלעדי, ומשלימים את תזונתם בחנויות השק"ם. מכונת מזון איכותית יכולה לאפשר לכל חיילינו ליהנות מאוכל טרי ואיכותי 24 שעות ביממה.

בתי ספר

התלמידים בבתי הספר בכל שכבות הגילאים עשויים לסבול מתזונה לקויה כאשר הם נדרשים להסתמך על הסנדוויצ'ים שהוכנו בבית עבורם מבעוד מועד או על ארוחות מוכנות זולות. הצבת מכונת מזון במתחם בית הספר, עשויה לפתור עבור התלמידים את בעיית התזונה, ולאפשר להם להתרכז בלימודיהם גם כאשר הם נדרשים להישאר במתחם בית הספר עד שעות אחרי הצהריים המאוחרות.

מקומות עבודה

מקומות עבודה רבים אינם מסוגלים להעניק לעובדיהם את הפריבילגיה של חדר אוכל מסודר עם אוכל איכותי. משום כך, עובדים רבים אוכלים מחוץ למקום העבודה מזון לא בריא, לעיתים בשעות לא מסודרות. הצבת מכונת מזון בלובי של בניין המשרדים עשויה להקל על העובדים לסדר את זמני הארוחות, ולהנגיש להם מזון טרי, איכותי וזול מבלי שיצטרכו לעזוב את מקום עבודתם ולבזבז את זמן ההפסקות שלהם.

היכן כדאי לרכוש מכונות מזון איכותיות

מכונות מזון נבדלות זו מזו בסוג המזון המוגש בהן, בממשק ההפעלה שלהן ובמראה הכללי. אולם, חשוב לזכור גם כי לא כל המכונות זהות בטיבן ובאיכותן. מכונת מזון לא איכותית עלולה לבלוע את המטבעות, להתקע ובאופן כללי להביא את המשתמשים בה לידי תסכול. משום כך, מומלץ לרכוש מכונת מזון רק ממשווק אמין ובעל מוניטין. חברת משקר הינה החברה המובילה בתחום המכונות האוטומטיות לממכר מזון ומשקאות בישראל. החברה משווקת ומתפעלת מכונות מזון כבר עשרות שנים בהצלחה רבה, לשביעות רצונם המלאה של לקוחותיה. המומחים של חברת משקר ישמחו לעמוד לרשותכם ולספק לכם מכונת מזון המתאימה בדיוק לצרכיכם.

אולי יעניין אותך גם

להצבת מכונה ללא עלות

אנא מלאו פרטים
ונשמח לסייע

*
*
*