כל מה שלא ידעתם על מכונות קפה אוטומטיות

כל אחד מאיתנו מכיר את הסיטואציה שבה נקלעים למצב הכרוך בהמתנה אינסופית ומורטת עצבים במוסד ציבורי, בתחנת אוטובוסים או בתחנת רכבת, תוך השתוקקות לקפה הביל המלווה בארומה משכרת. ואולם, המציאות בתמונת המצב הזו היא שאין כל חנות או קיוסק בנמצא.

אנשי המקצוע של חברת משקר, המתמחה בשיווק ותפעול מכונות אוטומטיות לממכר משקאות ומוצרי מזון ונחשבת לחברה המובילה בישראל, מציינים שהצבת מכונות קפה אוטומטיות במקומות אלו מהווה את הפתרון המושלם למניעת תרחישים מסוג זה.

המכונות מהוות פתרון אופטימלי בפרט כשמדובר במקומות המתאפיינים בפעילות ותנועה ללא הפסקה וריכוז גבוה של אנשים הנאלצים לשהות במתחם הספציפי לפרקי זמן ממושכים גם בשעות היממה שבהן החנויות סגורות, כגון בתי חולים, נמלי תעופה, תחנות אוטובוסים מרכזיות, תחנות רכבת, ואף במשרדים גדולים, בסיסים צה"ליים או מחסנים.

אפשרות התאמה למגוון טעמים רחב ושליטה על אופן הטחינה והחילוט של הקפה

מכונות קפה אוטומטיות

מבית חברת משקר מסבירים שמכונות קפה אוטומטיות הן מערכות ממוחשבות המשולבות במנגנונים חשמליים, מכניים ופנאומטיים, ומסוגלות לתת מענה איכותי בכל מקום ומתחם שבן הן מוצבות. חשוב להדגיש שמכונות הקפה כיום מתוחכמות ומתקדמות ביותר, ומספקות קפה טעים וארומתי במיוחד ועם אפשרויות התאמה למגוון רחב של טעמים, זאת להבדיל מאותן מכונות הקפה המיושנות מהדור הקודם, שסיפקו קפה במבחר אפשרויות מצומצם ובטעם לוואי תעשייתי כבד.

מכונות הקפה מהדור החדש עושות בדרך כלל שימוש בתערובות קפה משובחות ובעלות אופציות לשליטה על אופן הטחינה והחילוט של הקפה, על וויסות הטמפרטורה, כמו גם השליטה על מינון החלב והמים חוזקו של הקפה. מכונות השתייה האוטומטיות הופכות בשנים האחרונות לנפוצות במיוחד בארץ ובעולם, שכן הן מהוות תחליף מושלם לשתייה החמה שבבתי הקפה והקיוסקים.

ארומה משכרת שאופפת את האוויר בניחוח פולי קפה טריים שנטחנו רגע לפני

המחקרים מראים ש-90% מקרב הישראלים אוהבים לשתות קפה לפחות פעם ביום, ובפרט בבוקר עם הקימה מהשינה ובסביבות עבודה משרדיות. ישנם הטוענים שהאהבה שלנו לקפה קשורה בעוררות שהקפאין נושא עימו, ואו לארומה המשכרת האופפת את האוויר בניחוח פולי הקפה הטריים שנטחנו רגע לפני, כמו גם החוויה הרב-חושית שבדבר.

המחקרים מראים עוד שלא זו בלבד שצריכת קפה מתונה איננה מזיקה לבריאות, אלא שהיא אף מתאפיינת בהשפעות מועילות למניעתן של מחלות ותופעות שונות, החל ממחלות כמו שיגדון וסוכרת מסוג 2, דרך שיפור הזיכרון לטווח הקצר וערנות גבוהה יותר, וכלה ביעילותו של הקפה לשיפור מצב הרוח ומניעת דיכאון. הקפה מכיל גם רכיבים נוגדי חמצון שמביאים להאטת תהליכי ההזדקנות ורכיבים התורמים לתחושת השובע ולשרפת סוכרים גבוהה.

אולי יעניין אותך גם

להצבת מכונה ללא עלות

אנא מלאו פרטים
ונשמח לסייע

*
*
*