הצבת מכונות קפה אוטומטיות במקומות המתאפיינים בתנועת אנשים גבוהה

מכונות קפה אוטומטיות מספקות מענה מיטבי בתחנות רכבת, תחנות אוטובוסים מרכזיות

קרוב לוודאי שרבים מאיתנו מכירים את הסיטואציה הבלתי סימפתית של עמידה באמצע הלילה הקפוא בתחנת הרכבת בהמתנה אינסופית לרכבת שתחזיר אותנו הביתה, ומשתוקקים לקפה הביל עם ארומה משכרת, אך המציאות באותו התרחיש היא שאין שום חנות פתוחה או קיוסק בנמצא.

מבית משקר, חברה מובילה לשיווק והפעלת מכונות אוטומטיות לממכר מוצרי מזון ומשקאות בישראל, מסבירים שהפתרון האופטימלי לתרחישים מעין אלו היא הצבת מכונות קפה אוטומטיות במקום.

מכונות הקפה האוטומטיות הנן, למעשה, מערכות ממוחשבות מתוחכמות המשלבות בין מנגנונים פנאומטיים, חשמליים ומכניים, אשר נותנות מענה במקומות המתאפיינים בדרך כלל בריכוזים גדולים של אנשים הנאלצים להמתין זמן ממושך במתחם כלשהו שאין בו חנויות הפתוחות בכל שעות היממה.

מכונות קפה אוטומטיות

אפשרות לרכישת שתייה חמה בכל שעה משעות היום

אנשי המקצוע מבית משקר מציינים שמכונות קפה אוטומטיות מספקות מענה מיטבי בתחנות רכבת, תחנות אוטובוסים מרכזיות, בבתי חולים, וכן במוסדות לימוד, בסיסים צה"ליים ומחסנים או משרדים גדולים.

מכונות שתייה אוטומטיות, ומכונות קפה בפרט, הופכות לנפוצות יותר ויותר במקומות שונים בכל רחבי הארץ, היות והן מהוות תחליף הולם לרעיון של הקיוסק, ומאפשרות רכישה של שתייה חמה או שתייה קרה קלהמוגזת בכל שעה משעות היום.

מחקרים סטטיסטיים מראים שמעל ל-90% מהישראלים נוהגים לשתות קפה פעם ביום לכל הפחות, ובעיקר כשהדבר נוגע לסביבות עבודה משרדיות או מוסדות ציבוריים. מבית משקר מוסיפים שלהבדיל ממכונות הקפה האוטומטיות הראשונות והמיושנות שהכרנו בעבר ושסיפקו קפה דלוח באבקת חלב, הרי שכיום מדובר בדור חדש ומתקדם של מכונות.

חוויה רב-חושית של טעם נפלא וארומה משכרת

אם בעבר הקפה המקובל היה לרוב קפה בוץ או קפה פשוט שהורתח במים, הרי שכיום מספקות אותן מכונות קפה אוטומטיות מגוון רחב של סוגי קפה עם טעם נפלא וארומה מושלמת החל מקפה הפוך איכותי המועשר בחלב מוקצף טרי בדיוק כמו בבית קפה, דרך שוקו חם ואספרסו קצר או ארוך, וכלה במקיאטו, פרנץ' וונילה וקפוצ'ינו.

ישנם דגמים המותאמים לשימוש נרחב במוסדות ועסקים גדולים ודגמים אחרים קומפקטיים ושובבים שנתפרו אופטימלית למשרדים קטנים וכוללים גם את האופציה לטחינת פולי קפה טריים בו במקום והטענת כוסות אוטומטית או ידנית.

ישנם כאלו שטוענים שהתופעה נובעת מהעוררות שהקפאין מביא עימו, בעוד אחרים נמשכים אל הניחוח המשכר של פולי קפה טריים והחוויה הרב-חושית המלווה את השתייה. בין כך ובין כך, אין ספק שהקפה הפך כבר מזמן לסמל תרבותי ולייף-סטייל, והצבת מכונות קפה אוטומטיות במקומות עבודה ומקומות ציבוריים מאפשרת לכולם להרוויח.

חברת משקר מתמחה בייצור מכונות מזון ושתייה אוטומטיות.  על כל שאלה ובקשה הנכם מוזמנים לפנות אלינו או להשאיר את פרטיכם באתר וניצור עמכם קשר 

אולי יעניין אותך גם

להצבת מכונה ללא עלות

אנא מלאו פרטים
ונשמח לסייע

*
*
*