מכונות מזון אוטומטיות: הדבר הנכון, בטיימינג הנכון ובמקום הנכון!

אין ספק שמאז שהומצאה המכונה האוטומטית הראשונה בשלהי המאה ה-19 חלה התפתחות טכנולוגית עצומה. הייתה זו מכונה אוטומטית לממכר מסטיקים שתופעלה באמצעות מטבעות והוצבה במקומות שונים בתחנות הרכבת התחתית בעיר ניו יורק. בהדרגה החלו לצוץ גם מכונות אוטומטיות לממכר מוצרי צריכה ומזון מגוונים החל מסיגריות, חטיפים וממתקים, דרך משקאות קלים וחמים וכלה במכונות מזון שהציעו כריכים, מנות חמות ואף מעדנים. 

בשנים האחרונות זוכה הענף למינוף נרחב בארץ ובעולם, על ידי יזמים שקלטו את הפוטנציאל שטמון בתחום זה המשמש כאמצעי אטרקטיבי להצלחה עסקית. מבית חברת משקר, הנחשבת לחברה הגדולה בישראל לשיווק מכונות אוטומטיות לממכר מוצרי מזון ומשקאות, מציינים שניתן כיום לפגוש אותן במוקדים רבים בכל רחבי הארץ כמו תחנושת רכבת, תחנות אוטובוסים, מקומות עבודה, מוסדות ציבוריים, מוסדות חינוך וכדומה.

כמו בחוק מרפי: תשוקה לכריך טעים או למשהו מתוק דווקא בשעות שהחנויות סגורות

מכונות מזון אלו הפכו זה מכבר למרכיב בלתי נפרד מהנוף האורבני וזוכות לפופולריות רבה, שכן הן מהוות פתרון אידאלי לכל מי שממהר ולא מעוניין להמתין בתור המשתרך בקפיטריה או בקיוסק, וגם במצבים שבהם יש צורך לשהות זמן רב במקום מסוים. 

דוגמה קלסית לכך היא בבתי חולים או בתחנות רכבת, תוך שבפרק הזמן של ההמתנה הממושכת מתעוררים להם הרעב או התשוקה לכריך טעים או למשהו מתוק, כשהרעב עלול לתקוף דווקא בשעות שהחנויות סגורות, בדיוק כמו בחוק מרפי. 

מבית משקר מוסיפים שהמכונות האוטומטיות מציעות כיום מבחר עצום של חטיפים, ממתקים, משקאות וכריכים מסוגים שונים, ובניגוד לדעה הרווחת, מדובר בכריכים בריאים ומזינים, טריים וטעימים ובמחירים השווים לכל נפש. 

מכונות מזון אוטומטיות

חיסכון בזמן עבודה יקר שממנו נהנים המעסיקים

מכונות מזון נפוצות כיום גם במקומות עבודה רבים כגון מפעלים ומשרדים גדולים. ממחקרים בתחום עולה שההתעסקות של העובדים במזון עשויה לגזול זמן יקר, בין אם הם נוהגים להכין את ארוחות הצהריים שלהם בעצמם במטבחון שבמקום העבודה ובין אם הם נוהגים להזמין אותו מהחנויות לממכר מזון שבסביבה. הצבתן של מכונות מזון במקומות העבודה מקלה על העובדים, זאת בנוסף לחיסכון בזמן עבודה יקר שממנו נהנים המעסיקים. 

המכונות האוטומטיות מהדור החדש מצוידות במערכת קירור פנימית וחיישנים האחראים לוויסות הטמפרטורה ולשמירת טריות המזון בכל רגע נתון. כמו כן, במקרה של תקלה כלשהי, נשלחת אל המפעיל הודעת מערכת, והוא ניגש לתקן את התקלה בתוך פרק זמן קצר. במידה והחלטתם להעמיד במקום העבודה מכונה אוטומטית כלשהי, אזי מומלץ לפנות לספק מוכר, מקצועי ואמין בלבד, שכן בתחום הזה, אין מקום להתעסקות עם חובבנים.

להצבת מכונה

אנא מלאו פרטים
ונשמח לסייע

*
*
*