מכונות קפה אוטומטיות – הכנה מידית וטעם מושלם

על מנת ליהנות מקפה משובח, כבר לא חייבים להיכנס לבית קפה או למסעדה. כיום, אפשר בהחלט ליהנות מקפה איכותי בניחוח ובארומה מעולים, בלי לבזבז זמן ובמחיר נוח במיוחד.

 מכוון מכונות קפה אוטומטיות בחברת משקרבאמצעות מכונות קפה אוטומטיות ניתן ליהנות ממגוון רחב של משקאות חמים, עם הכנה מידית וטעם מושלם.

חברת משקר, המתמחה בהצבת מכונות אוטומטיות לממכר מוצרי מזון וחטיפים, מתמחת גם בהצבת מכונות קפה המבוססות על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. כך, ניתן להביא לכל מקום את הקפה המשובח, בלי להתפשר.

מכונות קפה אוטומטיות – קפה משובח בכל רגע

אי אפשר לומר כי מכונת קפה אוטומטית היא משהו חדש בנוף הישראלי. כבר לפני שנים ניתן היה לראות את המכונות הללו, אולם העולם השתנה. אם בתחילה ניתן היה להסתפק בקפה מאיכות לא ממש גבוהה, הרי שכיום תרבות הקפה לא מאפשרת הסתפקות במועט.

רק מעט ישראלים מסתפקים כיום בקפה נמס רגיל או בקפה מסוג "בוץ". לאור דרישת הקהל, מכונות קפה אוטומטיות של ימינו חייבות להציע קשה משובח, בכל רגע שחובב הקפה בוחר את הסוג המועדף עליו ולוחץ על הכפתור.

מגוון משקאות במכונה אחת

גילוי הקפה מתוארך באופן כללי לכמה מאות שנים לפני הספירה. מאז שסוחרים ערבים הביאו עימם את הקפה מאפריקה אל כל רחבי העולם, השתכללה מאוד תרבות הקפה והביא לשפע של גרסאות מהמשקה המריר, החזק, הממריץ והטעים.

שמות כמו אספרסו, לאטה, מקיאטו, כבר לא נשמעים כמו אקזוטיקה בלתי מוכרת. גם אמריקנו, קפוצ'ינו או גרניטה הפכו לבני בית בארץ . מכיוון שכך, הבינו יצרני המכונות כי הגיע הזמן למשהו חדש.

כיום, במקומות עבודה, בקניונים, במרכזים מסחריים מוצבות מכונות קפה אוטומטיות שיודעות להכין מגוון משקאות חמים ומשקאות קפה נבחרים. למרות מהירות ההכנה, קיימת הקפדה על כך שהמהירות לא תבוא על חשבון הטיב והטעם.

המכונות המשוכללות מבית חברת משקר כוללות מערכת מתקדמת של מכלים, מערבלים וקפסולות, כך שהתוצאה איננה נופלת מזו שתמצאו בבית הקפה היוקרתי והשיקי. יש בנמצא מכונות שמסוגלות לספק חמישה, עשרה ואפילו עשרים משקאות קפה ומשקאות חמים נהדרים אחרים.

 

מכונות קפה אוטומטיות איכותיות

מכונת קפה היא מכשיר חשמלי נצרך ומבוקש מאוד, וככל שחולפות להן השנים, עוד ועוד אנשים מסיקים כי מכונת הקפה יכולה לשפר את איכות החיים שלהם, ולשמש אותם בשגרתיות בעבודה, במשרד וכמובן שגם בבית. אבל ברור שאי אפשר להשוות בין מכונה קפה אוטומטית שאמורה לעבוד שעות נוספות, ולאפשר מילוי כוסות קפה ברצף למספר גדול של לוגמים, לבין מכונת קפה אוטומטית שמוזגים ממנה כוסות משקה בודדות בכל יום.

מכונות קפה אוטומטיות למגזר העסקי

מלבד להבדל הבסיסי שהוצג לעיל יש הבדלים נוספים בין מכונות קפה אוטומטיות לשימוש פרטי לבין מכונות קפה שבהן משתמשים בחברות. להלן חלק מהן:

• מגוון משקאות – במכונת קפה ביתית המכונה אמורה להפיק משקאות בהתאם לטעמם של בני הבית. לפי ההרגלים שלהם ולפי העדפותיהם תיבחר המכונה שיכולה להפיק את המשקאות הרצויים. לעומת זאת כשהמכונה אמורה לענות על הצרכים של קהל משתמשים רחב על המכונה להציע מגוון משקאות בטעמים שונים. וזאת כדי לאפשר לכל אחד לקבל את המשקה האהוב עליו.

• תצוגה – המכונה הביתית צריכה להראות במיטבה, להשתלב במראה הכללי של המטבח. לעומת זאת כאשר מדובר על מכונות קפה מסחריות, על המכונות להיות בעלות מראה מייצג ומושך. כך שהלקוחות האפשריים ימצאו עניין במכונה, וישמחו לגשת אליה ולרכוש כוס משקה.

• תשלום – מכונות קפה אוטומטיות צריכות לאפשר ביצוע תשלום בנוחות רבה ובקלות. כי אם פעולת התשלום לוקחת זמן רב מידי – הדבר עלול להרחיק את הקונים. הם ממהרים ורוצים למלא במהירות מקסימלית את כוס המשקה. כמו כן חשוב כיום לשלב אמצעי תשלום שונים במכונה האוטומטית. כי רק כך יוכל כל אחד לשלם באמצעי התשלום שנוח לו ולבצע את הרכישה.

האיכות של המכונה 

מלבד לכל הפרמטרים הבסיסיים שיש לוודא אותם בעניין מכונות קפה אוטומטיות, אי אפשר שלא לתת את הכבוד הראוי לאיכות של המכונה. חשוב כל כך שמכונת קפה אוטומטית תהיה איכותית. תעבוד כראוי ללא תקלות ובלי בעיות שעוצרות את הפעילות שלה. אין חולק על כך שמכונת קפה אוטומטית הינה מכונה חכמה מאוד, והיא צריכה להיות איכותית מאוד כדי לעבוד ברצף בלי תקלות. משקר מציעה מגוון מכונות ברמת איכות עולמית!

 

חברת משקר מתמחה בייצור מכונות מזון ושתייה אוטומטיות.  על כל שאלה ובקשה הנכם מוזמנים לפנות אלינו או להשאיר את פרטיכם באתר וניצור עמכם קשר 

אולי יעניין אותך גם

להצבת מכונה ללא עלות

אנא מלאו פרטים
ונשמח לסייע

*
*
*